Tisíce zkušebních stanic Rabotti pracuje ve všech koutech světa a jsou známé pro svou efektivitu a spolehlivost.

Centrála a hlavní výrobní závod se nachází ve městě Turín (Itálie). Nově se buduje továrna v ve městě Shenyang (Čína). Prodejní síť pokrývá všechny kontinenty s místními distributory, agenty a školicími středisky.

Něco málo z naší
historie

První zkušební stolice byla vyrobena v roce 1925V roce 1995 byla zavedena první standardní zkušebna Common Rail a díky dobré spolupráci s vynálezcem Common Rail "CFR" byly vytvořeny sofistikovanější stroje pro výzkumná centra a univerzity.

V roce 1995 byla zavedena první standardní zkušebna Common Rail a díky dobré spolupráci s vynálezcem Common Rail "CFR" byly vytvořeny sofistikovanější stroje pro výzkumná centra a univerzity.

V roce 2011 uveden CODITEC - zařízení umožňující testování a kódování v dokonalé shodě s technickými podmínkami OEM s libovolnou značkou zkušební stanice CR pro kódování vstřikovačů Bosch, Denso, Delphi a Siemens. Ideální pro udržení techniky bez ztráty předchozích investic.

V současné době
nabízíme nejmodernější řešení

Rabotti se stala průkopníkem co do koncepce, designu
a konstrukce diagnostických nástrojů.


Používání zkušebních stanic, jakož i nástrojů, přístrojů a nářadí jen té nejvyšší jakosti zajišťuje vynikající výsledky co do přesnosti a spolehlivosti. Celý výrobní program, ilustruje všechna nejdůležitější řešení a nové projekty, které nabízíme i těm nejnáročnějším servisním dílnám Diesel.

Především možnosti kódování Bosch, Denso, Delphi a VDO Siemens, jakož i hydraulická soustava umožňující dosažení tlaku až 2500 bar na nějž jsou konstruována také čerpadla CP4 Bosch, činí ze zkušebních stanic RABOTTI nepostradatelný nástroj pro každou moderní autoopravnu automobilů se vznětovými motory.

Je všeobecně známo, že technika vstřikovačů CR je mimořádně složitá, a je charakteristická především delikátním vyvážením elektroniky a mechaniky. A právě proto „kódování“ zde hraje dominantní roli při jejich opravě a repasi.

A proto firma Rabotti na podporu opravářů dieselových zařízení nabízí celou řadu uživatelsky příjemných a dostupných elektronických přístrojů. Kodér IMA Bosch poskytuje možnost kódování vstřikovačů Bosch (se 6, 7, 8 a 9 znaky), kodér pro vstřikovače C3i Delphi s 20 znaky, kodér QR pro vstřikovače Denso s 16, 22, 24 a 30 znaky a také kodér IIC pro vstřikovače VDO Siemens.

Staňte se naším partnerem

Všem našim partnerům dodáme nejen veškeré potřebné vybavení a servisní podporu, ale i náhradní díly potřebné pro opravy vstřikovačů a čerpadel

Kontaktujte nás